Technická specifikace

Délka: 105 mm

Délka s nasazeným CE4+ V2: 162 mm

Průměr: 18 mm 

Váha včetně baterií: 72g

Určen pro baterie 2x:

16340

 

 

 

Hodnocení
Produkce dýmu cartomizér: 9/10
Provedení cartomizéru: 8/10
Výdrž baterií: 8/10
Výdrž cartomizéru: 9/10

Celkové hodnocení
8/10

King cig

Konečně dotažený Woo...?
King cig

Zde vám představujeme elekronický grip, který jakoby z oka vypadl gripu s názvem SMOK woo.. Ten jsme z našeho testu museli vyřadit, protože na něm bylo experimentováno s pulzním napájením, ale bohužel to nebylo dotaženo. Veškeré zařízení, které se s ním použilo, tak do několika hodin doslova shořelo. Výstupní napájení totiž nebylo nijak omezeno a tak zařízení(atty, carty atd.), které jsou normálně používány do cca 4,5V, sežehlo 7-7,4V na výstupu(dvě baterie = 2x3,7V). Ani DCT, které jsou přímo v krabičce určeny pro tento "zázrak", nejsou sto řádně fungovat.

Výrobce King cigu provedl tedy úpravu a do elektroniky gripu zabudoval omezení na max 4,2V. Je nutno dodat, že King cig je jasná kopie SMOKU, ale v tomto ohledu tedy kopie napravila chybu originálu, protože toto omezení funguje skvěle.

Více již v následujícím videu:

 

    

 

 Závěr

King cig je vhodný převážně pro silnější kuřáky a uživatele, kteří mají rádi zařízení poháněné vícero články.  Je jednoduchý, bez nutnosti štelovat nějaká nastavení a tak se ho nezalekne ani člověk, který se těchto elektro-štelovátek jinak straní.  

Za e-cigareta fans
Rumlik

Rumlíku, tys to výstupní

Rumlíku, tys to výstupní napětí měřil? Já mám s tímhle gripem úplně jinou zkušenost. Nešťastnej kámoš mi ho přinesl abych se na něj kouknul, neboť mu to neustále připalovalo. PRODEJCE NIKDE ÚDAJE O REGULOVANÉM VÝSTUPNÍM NAPĚTÍ NEUVÁDÍ, ZA TO HO DEKLARUJE JAKO 1800mAh, což je nesmysl. Musel jsem k němu přemotat cleary na cca 4ohmy, aby se to dalo kouřit. Normální cleary s ním kouří parádně, ale jen první, možná i druhé potažení, pak už to připaluje. Regulaci to nějakou má, ale rozhodně ne 4,2V. Čím jsou vybitější články, tím z toho leze vyšší napětí. Když měly články asi 3,6V, tak dával na výstupu 4,8V.

Na mém kousku to omezení

Na mém kousku to omezení fungovalo dobře a to info bylo uvedeno i přímo v manuálu. Je tedy možné, že to na kámošovo kousku není nebo se to nějak odporoučelo(pokud ti při 3,6V dává 4,8V, tak je jasný, že si tam ta regulace dělá co chce)a tak bych to reklamoval. Každopádně já jsem si třeba i na klasické 2,4Ω Vivině mohl dát třeba 10 prásků za sebou a nic se mi nepřipalovalo(narozdíl od Woo...). Kapacitu těch no-name modrejch baterek co jsou v balení bych snad ani nekomentoval, ale při trvalém 4,2V výstupu, by to i těch 1800mAh vyšťavilo velice rychle ;-)).

Prodejce

Tato cigareta nám byla zdarma poskytnuta od:

 http://www.zobo.cz/

Tímto tedy vyjadřujeme prodejci díky.

Výrobcem je:

Sinrowsun technology Co., Ltd

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah