Technická specifikace

 

Cigareta

Délka: 93 mm

Průměr: 8,9 mm

Váha: 11g

Kapacita baterie: 90 mAh

Pouzdro

VxDxŠ: 14,5x107x48 mm

Váha bez e-cigarety: 84g

Kapacita baterie: 1000 mAh

 

Naše zkušenosti
Doba dobíjení pouzdra: 3h
(Z USB v PC 3:30min) 

Doba dobití e-cigarety:
30-35min

Počet dobití: 7-8x
(při úplném vybití baterie)

 

 

Hodnocení
Produkce dýmu: 8/10
Výdrž baterií: 5/10
Výdrž atomizéru: 8/10
Provedení patron: 8/10

Celkové hodnocení
7/10

Joye eRoll

Elektronická cigareta s dobíjecím pouzdrem
Joye eRoll

Zde Vám představujeme elektronickou cigaretu, která svou velikostí patří do segmentu tzv. mini e-cigaret. Nedílnou součástí je přenosné dobíjecí pouzdro. Joye eRoll má plnit podobnou funkci, jako kdysi tvz. "tabatěrky baličky - kombajn ", díky kterým si uživatel mohl ubalit "urolovat" cigaretku. Vložil se papírek, nanesl tabák a při zavření plátýnko vyrolovalo hotové cigárko. Zde je příklad takové mašinky, kterou používal můj dědeček: 

  

Veškeré další podrobnosti již naleznete v následujícím videu:

 

 

 

Závěr

Elektronická cigareta Joye eRoll je vhodná hlavně pro slabší nebo takové kuřáky, kteří toho moc nevykouří(do cca 10 cig/den). Silnějším kuřákům může posloužit jako elegantní doplněk, popřípadě železná záloha, protože díky 3,7V nezklame ani náruživějšího uživatele.  

Za e-cigareta fans
Rumlik

Cartridge

Ahoj, áno cartridge, a cartridge ako patróna na dopĺňanie liquidov sa vymieňa až napríklad po mesiaci (medzitým ju xx krát doplníš liquidom), záleží na tom ako veľa vapuješ a umývaš cartridge (cartridge vymeníš, keď ho subjektívne začneš cítiť mišungov liquidov alebo takou trochu napečeninou, ktorá sa ti môže trocha prenášať z chuti dlho používaného žhaviaceho telieska). Počas výdrže jednej plno nabititej baterky cigarety, ktorú dobíjaš v PCC, musíš dvakrát doplniť cartridge liquidom (jedno nabitie baterky zodpovedá cca 3, 4 cigaretám a baterka sa dá dobiť v dobitom PCC cca 8, 9 krát). Tu je odkaz na vlákno o eroll vo fóre: http://www.e-cigaretafans.eu/forum/viewtopic.php?f=122&t=2997. Keby niečo, napíš, rád odpíšem. Ahoj

Takže ta věc co se do ní

Takže ta věc co se do ní doplňuje liquid (osobně bych to nazvala cartridge, ale nejsem si jistá :)) se nevyměňuje celá? S tím žhavícím tělískem už je mi to jasné. Moc díky za rady a pokud sem ještě koukneš, byla bych ráda za odkaz do fóra, nenašla jsem to tam...Hezký den :)

Ahoj, prosím zkušenější o

Ahoj, prosím zkušenější o radu, jak často je u této cigarety potřeba měnit cartridge a atomizér? Díky. L

Zdravím, na fóru je o eRoll

Zdravím, na fóru je o eRoll vlákno, tak kukni. Inak eRoll má rovnaký atomizér (resp. žhaviace teliesko/hlavu atomizéra) ako el. cigareta Ego - C, a tu mi osobne žhaviace teliesko vydrží v dobrej kvalite týždeň, ale ja bafem dosť:), potom sa dá ešte vyčistiť a je to ešte pár dní dobré (tak to ale vnímam ja), druhýkrát už nečistím, nevypalujem (väčšinou:)). Ale životnosť je dosť individuálna. Pri eRoll ale predpokladám, že bude životnosť určite ešte dlhšia, pretože, ak na Ego - C hulíš jak z komína dlhšie, atomizér dostáva záhul:) Na jedno nabitie baterky v puzdre musíš dvakrát cartridge naplniť liquidom (viz. fórum), ak si to myslela tak.

Prodejce

  Elektronická cigareta, nám byla poskytnuta od:

ELIQUD
http://eliquid.cz/

  Tímto tedy vyjadřujeme naše díky.

Výrobcem je:

Shenzhen Joyetech Co., Ltd.


 

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah