Technická specifikace
 

VxDxŠ

96x41x22

Váha

144g

Kapacita baterie

Udávaná 2600mAh/Skutečná 2200mAh

  

 

 

Hodnocení
Produkce dýmu cartomizér: 9/10
Provedení cartomizéru: 9/10
Výdrž baterií: 9/10
Výdrž cartomizéru: 9/10

Celkové hodnocení
9/10

iTaste MVP

iTaste MVP

Zde vám představujeme produkt, který je asi nejvhodnější nazývat módem nebo vaporizérem(vzhledem ke svému tvaru a funkcím). Ještě než se vrhnete na video, přidám pár slov k věcem, o kterých ve videu hovořím.

  1. Jde o počet potažení, které z MVP udělám než dojde baterie.  

Někoho možná překvapí, že hovořím o cca 400 potaženích, když většina lidí jich udělá normálně 800 až 1200. To má své opodstatnění. Aktuálně například testuji eVic, který má stopky na dobu potažení a mé potažení není nikdy pod 6s(většinou je to 8s). Pokud tedy většina uživatelů potáhne max 4s, tak se samozřejmě dostanou na hodnotu právě kolem 800 potažení.   

  1. Udávaná kapacita baterie a měření skutečné kapacity.

Jak je uvedeno ve videu, tak byl jeden potlučený kus zaslán na přeměření. Test dopadl celkově dobře, ale ani Innokin si neodpustil ono komerční mlžení o skutečné kapacitě baterie. Je ale dobré, že jde o Li-Pol baterii a ne Li-Ion. Li-Pol mají totiž menší potíže s výkonem a to je 100% bonus. Při měření dala slušných 2300mAh(tedy ne oněch 2600mAh) a křivka na grafu je velice dobrá. Zde je foto-dokumentace z měření:

        

     

No a po těchto zasadních informacích, již můžete v klidu mrknout na video, kde je již vše ostatní popsáno.

 Závěr

 iTaste MVP doporučujeme všem, kteří hledají jednoduchost, funkčnost a solidní pevné zařízení, u kterého se nikdo nemusí bát, že se mu při nějakém neopatrném zacházení hned rozpadne. Li-Pol baterie se jen tak neutahá a kapacita je stále daleko za hranicí klasických eGo baterií. Setové carty(iClear16) jsou také opravdu povedené a pokud člověk nechce experimentovat, tak si s tímto balením bohatě vystači.      

 

Za e-cigareta fans
Rumlik

Prodejce
Tato cigareta nám byla poskytnuta od:
 

SMOKI
   http://www.smoki.sk/

Tímto tedy vyjadřujeme dík společnosti SMOKI
 

Výrobcem je:

Innokin Technology Co.,Ltd
 

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah