Technická specifikace
Délka: 183,5 mm
Průměr: 25mm
Váha: 154g

Určen pro baterie typ:

18650

Váha s baterií:

196g 

Hodnocení
Produkce dýmu atomizér: 10/10
Produkce dýmu atomizér LR: 10/10
Produkce dýmu cartomizér: 10/10
Výdrž baterií: 10/10

Celkové hodnocení
10/10

iMotion2 V+

Označován také jako Perun V+
iMotion2 V+

Zde vám představujeme elektronický grip, který byl na trh uváděn jako přímý konkurent asi nejznámějšího gripu ProVari. Po rychlém nástupu na trh, se u některých nových kousků objevovala jakási "porodní bolest" a to v měniči napětí nebo pulzní regulaci(hlavně u LR záležitostí). Dělo se to, že grip občas dodával jen velice omezný výkon nějaké 3V(ač měl nastaveno třeba 4,1V) nebo naopak ždímal baterii tak, že na výstupu bylo možno naměřít i více jak 6V(tedy více, než je max. možné nastavení). 

Náš kousek tímto problémem netrpí. Má jen jednu drobnůstku o které hovoří Rumlik na videu. Pokud není delší dobu používán(třeba v noci), tak se při prvním stisknutí tlačítka zobrazují varovná oznámení F1 nebo F2 . (F1 = nic není připojeno nebo je přerušený vodič - nejčastěji přehořelá spirálka, F2 = zkrat) Pro odstranění této hlášky je pak potřeba několikrát (3-4x) krátce ťuknout do spínacího tlačítka a grip začne zase normálně fungovat(pokud tedy není hláška skutečná).

Více naleznete v následující videu:

 

 

 Závěr  

Je jasné, že grip si bude muset projít ještě řadou úprav a to hlavně v elektronice, která je u prvních kousků dosti labilní. Náš kus, ale jinak hodnotíme velice slušně a můžeme ho doporučit každému, kdo například pokukuje po ProVari, ale cenově je mimo jeho možnosti.      

Za e-cigareta fans
e-Hana

Prodejce
Tato cigareta nám byla zdarma poskytnuta od:

Gold Drive s.r.o.
http://www.elektronickacigareta.cz

Tímto tedy vyjadřujeme dík společnosti Gold Drive s.r.o.

Výrobcem je:

Cigstar International Co., Ltd
 

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah